Neomark Patent Ofisi

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA
Neomark Patent Ofisi

Neomark Patent Ofisi, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları konusunda hizmet vermek amacıyla kurulmuş, bir vekillik firmasıdır. Firmamızın faaliyet alanları Patent, Marka, Tasarım mevzuatı çerçevesinde ön araştırma, başvuru, tescil ve tescil sonrası işlemleri ile birlikte hukuksal konularda gerek dava öncesi gerek dava sonrası hizmet vermektedir .

Araştırma ve tescil edilebilirlik değerlendirmesi, halihazırda başvuru sürecinin ilk aşamasında verilen hizmetlerdir. Ayrıca, tescil sonrası takip ve tescilli haklar üzerinde meydana gelebilecek değişikliklerle ilgili olarak da geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız.

01.

MARKA TESCİLİ

Marka, bir işletmenin mal ve/veya hizmetlerini bir başka işletmenin mal ve/veya hizmetlerinden ayırt etmeyi sağlaması koşuluyla, kişi adları dahildir.

02.

PATENT VE FAYDALI MODEL

Patent, buluş sahibine, ürünün satışı, pazarlanması, çoğaltılması, bir benzerinin üretilmesi gibi alanlarda ayrıcalıklar getiren resmî bir belgedir.

03.

ENDÜSTRİYEL TASARIM

Bilinen ve kullanılan tasarımlar dışında, farklı tasarlanabilen ürünlerin yeni ve özgün tasarımları, sahibine ticari olarak avantaj sağlar.